Serwis
klimatyzacji i wentylacji

Gdy nadchodzi lato większość z nas zastanawia się, jak zapewnić właściwą temperaturę w pomieszczeniach mieszkalnych i firmowych. Z pomocą przychodzi Serwis Gracja, który od podstaw tworzy systemy klimatyzacyjne i chłodnicze zgodnie z indywidualnymi preferencjami klienta. Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, które chcą zyskać kontrolę nad poziomem ciepła w domowym zaciszu, jak i przedsiębiorców zobowiązanych do zapewnienia właściwej temperatury w swojej firmie.

Jak można zamówić klimatyzację w Serwisie Gracja? To nic trudnego! Wystarczy zadzwonić i umówić na konsultację bezpośrednio w miejscu, gdzie ma zostać wykonana usługa. Wykwalifikowany personel serwisu dokona dokładnych pomiarów i po kilku dniach przedstawi nam dostosowane do naszych potrzeb i możliwości finansowych propozycje. Później pozostaje profesjonalnie wykonany montaż urządzeń i możemy cieszyć się niższą temperaturą wtedy, gdy tego potrzebujemy.

Warto dodać, że klienci indywidualni przy zakupie systemu klimatyzacyjnego są obłożeni jedynie 8% stawką VAT.

F.U.H. Gracja to autoryzowany serwis klimatyzacji takich firm jak LG, Sinclair, Samsung, Rotenso, Gree, Mitsubishi, Daikin, Fujitsu. Zamówiony system klimatyzacyjny podlega pełnej gwarancji z możliwością jej przedłużenia na okres nawet do 5 lat! Serwisanci Gracji wykonują regularne płatne przeglądy zgodnie z wymogami i częstotliwością określoną przez producenta sprzętu, a zgłaszane przez klientów usterki korygują bez dodatkowych kosztów.