O firmie

Działająca od blisko 23 lat na śląskim rynku usług serwisowych F.U.H. Gracja to firma z doświadczeniem. Od początku działalności przedsiębiorstwo mieściło się w Chorzowie, a w 2017 roku siedzibę firmy przeniesiono do Rudy Śląskiej.

Początki działalności Serwisu Gracja sięgają 1995 roku. Firma ma ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie świadczenia usług serwisu sprzętu AGD (pralki, zmywarki, suszarki bębnowe, lodówki). Z biegiem czasu rynek ukierunkował charakter naszej firmy i wymusił poszerzeni działalności o naprawę urządzeń gastronomicznych, przemysłowych urządzeń pralniczych. Od 2008 roku wprowadziliśmy usługi z zakresu naprawy urządzeń chłodniczych oraz klimatyzacji, wentylacji – montaż, naprawa, konserwacja, okresowe przeglądy.

Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług, a stale rosnąca liczba zadowolonych klientów jest naszą najlepszą wizytówką.

Zgłoszenia usterek sprzętu przyjmujemy od 9:00 do 18:00 w dni robocze – od poniedziałku do piątku. Wizytę umawiamy indywidualnie w godzinach odpowiadających obu stronom. Zadzwoń i umów się na wizytę naszego serwisanta!

Tel. (32) 246-40-27 lub kom. 693 39 88 91

Ceryfikaty